کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
دانلودهای برتر ماه
اطلاعیه ی سایت

محتوای سایت مووی ۹۸ مطابق با فرهنگ خانواده های ایرانی می باشد !

اطلاعیه : متاسفانه به دلیل برخی از مشکلات از روز دوشنبه مورخ 1 آذر تا جمعه 5 آذر لینک مستقیم برداشته خواهد شد !

نامزدهای اسکار هشتادوهشتم چه کسانی/فیلم هایی هستند ؟

نامزدهای اسکار هشتادوهشتم چه کسانی/فیلم هایی هستند ؟

oscars main نامزدهای اسکار هشتادوهشتم چه کسانی/فیلم هایی هستند ؟

تنها یک روز به شروع هشتاد و هشتمین مراسم آکادمی (اسکار) باقی مانده و روز ۲۸ فوریه برابر با یکشنبه نهم اسفند مراسم اسکار ۲۰۱۶ در دالبی تئاتر هالیوود در کالیفرنیا برگزار خواهد شد و جوایز آن در میان بهترین های سینما توزیع خواهد شد. این مراسم با اجرای کریس راک از شبکه ABC پخش خواهد شد.

نامزدهای اسکار هشتادوهشتم

جوایز اسکار در ۲۴ رشته توزیع می شوند که نامزدهای این رشته ها طبق وبسایت آکادمی به قرار زیر هستند:

نامزدهای بهترین فیلم:

• “کمبود بزرگ” (The Big Short)
• “پل جاسوس ها” (Bridge of Spies)
• “بروکلین” (Brooklyn)
• “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• “مریخی” (The Martian)
• “بازگشته” (The Revenant)
• “اتاق” (Room)
• “افشاگر” (Spotlight)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

• برایان کرنستون، برای فیلم “ترامبو” (Trumbo)
• مت دیمون، برای فیلم “مریخی” (The Martian)
• لئوناردو دی کاپریو، برای فیلم “بازگشته” (The Revenant)
• مایکل فسبندر، برای فیلم “استیو جابز” (Steve Jobs)
• ادی ردمین، برای فیلم “دختر دانمارکی” (The Danish Girl)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:

• کیت بلانشت، برای فیلم “کارول” (Carol)
• بری لارسون، برای فیلم “اتاق” (Room)
• جنیفر لارنس، برای فیلم “جوی” (Joy)
• شارلوت رمپلینگ، برای فیلم “۴۵ سال” (۴۵ Years)
• سیرشا رونان، برای فیلم “بروکلین” (Brooklyn)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

• کریستین بیل، برای فیلم “کمبود بزرگ” (The Big Short)
• تام هاردی، برای فیلم “بازگشته” (The Revenant)
• مارک رافالو، برای فیلم “افشاگر” (Spotlight)
• مارک رایلَنس، برای فیلم “پل جاسوس ها” (Bridge of Spies)
• سیلوستر استالونه، برای فیلم “کرید” (Creed)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

• جنیفر جیسون لی، برای فیلم “هشت نفرت انگیز” (The Hateful Eight)
• رونی مارا، برای فیلم “کارول” (Carol)
• ریچل مک ادامز، برای فیلم “افشاگر” (Spotlight)
• آلیشیا ویکاندر، برای فیلم “دختر دانمارکی” (The Danish Girl)
• کیت وینسلت، برای فیلم “استیو جابز” (Steve Jobs)

نامزدهای بهترین انیمیشن بلند:

• “انومالیسا” (Anomalisa)
• “پسرک و دنیا” (Boy and the World)
• “درون بیرون” (Inside Out)
• “فیلم شان گوسفند” (Shaun the Sheep Movie)
• “وقتی مارنی آنجا بود” (When Marnie Was There)

نامزدهای بهترین جلوه های تصویری:

• “اکس مَشینا” (Ex Machina)
• “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• “مریخی” (The Martian)
• “بازگشته” (The Revenant)
• “جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد” (Star Wars: The Force Awakens

نامزدهای بهترین کارگردانی:

• ادام مک کی، برای فیلم “کمبود بزرگ” (The Big Short)
• جرج میلر، برای فیلم “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• آلخاندرو گونسالس اینیاریتو، برای فیلم “بازگشته” (The Revenant)
• لِنی اِیبراهامسون، برای فیلم “اتاق” (Room)
• تام مک کارثی، برای فیلم “افشاگر” (Spotlight)

نامزدهای بهترین مستند بلند:

• “ایمی” (Amy)
• “سرزمین کارتل ها” (Cartel Land)
• “چهره سکوت” (The Look of Silence)
• “چه خبر شد، خانم سیمون؟” (What Happened, Miss Simone?)
• “زمستان در آتش: نبرد اکراین برای آزادی” (Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom)

نامزدهای بهترین مستند (موضوع کوتاه):

• “تیم اجساد ۱۲” (Body Team 12)
• “چائو، فراتر از خطوط” (Chau, beyond the Lines)
• “کلود لَنزمن: شبح های شوا” (Claude Lanzmann: Spectres of the Shoah)
• “دختری در رودخانه: بهای بخشش” (A Girl in the River: The Price of Forgiveness)
• “آخرین روز آزادی” (Last Day of Freedom)

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه (انیمیشن)

• “داستان خرس” (Bear Story)
• “پیش گفتار” (Prologue)
• “تیم شگفت انگیز سانجای” (Sanjay’s Super Team)
• “بدون کیهان نمی توانیم زندگی کنیم” (We Can’t Live without Cosmos)
• “دنیای فردا” (World of Tomorrow)

نامزدهای بهترین فیلم خارجی زبان (غیر انگلیسی):

• “آغوش ابلیس” (Embrace of the Serpent) از کشور کلمبیا
• “ماستَنگ” (Mustang) از کشور فرانسه
• “پسر شائول” (Son of Saul) از کشور مجارستان
• “ذیب” (Theeb) از کشور اردن
• “یک جنگ” (A War) از کشور دانمارک

نامزدهای بهترین چهره آرایی و مو آرایی:

• “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• “مرد ۱۰۰ ساله ای که از پنجره بیرون رفت و ناپدید شد” (The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared)
• “بازگشته” (The Revenant)

نامزدهای بهترین تدوین فیلم:

• هنک کوروین، برای فیلم “کمبود بزرگ” (The Big Short)
• مارگارت سیکسل، برای فیلم “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• استیون میریون، برای فیلم “بازگشته” (The Revenant)
• تام مک اردل، “افشاگر” (Spotlight)
• مری ان برندن و مری جو مارکی، برای فیلم “جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد” (Star Wars: The Force Awakens)

نامزدهای بهترین موسیقی (موسیقی متن اصلی)

• “پل جاسوس ها” (Bridge of Spies)، آهنگساز: توماس نیومن
• “کارول” (Carol)، آهنگساز: کارتر برول
• “هشت نفرت انگیز” (The Hateful Eight)، آهنگساز: انیو موریکونه
• “سیکاریو” (Sicario)، آهنگساز: یوهان یوهانسن
• “جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد” (Star Wars: The Force Awakens)، آهنگساز: جان ویلیامز

نامزدهای بهترین موسیقی (ترانه اصلی):

• ترانه Earned It از ویکند، در فیلم “پنجاه سایه خاکستری” (Fifty Shades of Grey)
• ترانه Manta Ray از جی. رالف و آنتونی، در فیلم “مسابقه انقراض” (Racing Extinction)
• ترانه Simple Song #3 از دیوید لَنگ، در فیلم “جوانی” (Youth)
• ترانه Til It Happens To You از لیدی گاگا، در فیلم “زمین شکار” (The Hunting Ground)
• ترانه Writing’s On the Wall از سم اسمیت، در فیلم “شبح” (Spectre)

نامزدهای بهترین طراحی تولید:

• “پل جاسوس ها” (Bridge of Spies)
• “دختر دانمارکی” (The Danish Girl)
• “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• “مریخی” (The Martian)
• “بازگشته” (The Revenant)

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه (اکشن زنده)

• “یا مریم” (Ave Maria)
• “روز اول” (Day One)
• “همه چی درست میشه” (Everything Will Be Okay)
• “رفیق” (Shok)
• “تته پته کن” (Stutterer)

نامزدهای بهترین ویرایش صدا:

• “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• “مریخی” (The Martian)
• “بازگشته” (The Revenant)
• “سیکاریو” (Sicario)
• “جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد” (Star Wars: The Force Awakens)

نامزدهای بهترین میکس صدا:

• “پل جاسوس ها” (Bridge of Spies)
• “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• “مریخی” (The Martian)
• “بازگشته” (The Revenant)
• “جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد” (Star Wars: The Force Awakens)

نامزدهای بهترین نویسندگی (فیلمنامه اقتباسی):

• چارلز رندالف و ادام مک کی، برای فیلم “کمبود بزرگ” (The Big Short)
• نیک هورنبی، برای فیلم “بروکلین” (Brooklyn)
• فیلیس نگی، برای فیلم “کارول” (Carol)
• درو گدار، برای فیلم “مریخی” (The Martian)
• اِما داناهیو، برای فیلم “اتاق” (Room)

نامزدهای بهترین نویسندگی (فیلمنامه اصلی):

• مت چارمن و ایثان و جوئل کوئن، برای فیلم “پل جاسوس ها” (Bridge of Spies)
• الکس گارلند، برای فیلم “اکس مَشینا” (Ex Machina)
• پیت داکتر، مِگ لو فاو، جاش کولی، برای فیلم “درون بیرون” (Inside Out)
• جاش سینگر و تام مک کارثی، برای فیلم “افشاگر” (Spotlight)
• جاناتان هرمَن و اندریا بِرلاف، برای فیلم “بچه ناف کامپتون” (Straight Outta Compton)

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

• اد لاکمن، برای فیلم “کارول” (Carol)
• رابرت ریچاردسون، برای فیلم “هشت نفرت انگیز” (The Hateful Eight)
• جان سیل، برای فیلم “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• امانوئل لوبزکی، برای فیلم “بازگشته” (The Revenant)
• راجر دیکینز، برای فیلم “سیکاریو” (Sicario)

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

• “کارول” (Carol)
• “سیندرلا” (Cinderella)
• “دختر دانمارکی” (The Danish Girl)
• “مکس دیوانه: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road)
• “بازگشته” (The Revenant)

متاسفانه به دلیل مشکلاتی که برای سایت پیش آمده این سایت آدرس از سایت دیگر آپدیت نمی شود لطفا وارد سایت جدید شوید : Movie98.com

متاسفانه به دلیل مشکلاتی که برای سایت پیش آمده این سایت آدرس از سایت دیگر آپدیت نمی شود لطفا وارد سایت جدید شوید : Movie98.com

لینک ها مستقیم شدند !
0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

logo-samandehi


تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "مووی 98" محفوظ است . مووی 98 بر روی سرورهای " آسمان هاست "میزبانی می شود و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - گرافیک و طراحی : پارس تمز