مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)

اخبار

اولین تصویر “Hobbs” در سریع و خشن ۸ را ببینید

maxresdefault اولین تصویر “Hobbs” در سریع و خشن ۸ را ببینید

 

فیلبرداری سریع و خشن ۸ یا همان سریع ۸ شروع شده است؛البته ظاهرا هنوز در مراحل ابتدایی هستند وپیشبرد فیلمبرداری در سطوح اولیه است.ظاهرا تقریبا تمام بازیگران این فیلم دورهم جمع شده اند و گاهی هم به تفریح میپردازند (در پایان پست تویت موجود را مشاهده کنید)،و یکی از این افراد دایان جانسون است (Dwayne Johnson) که قرار است به عنوان “Luke Hobbs” همان فرمانده نیروهای ویزه در این فیلم نیز حضور داشته باشد،البته با توجه به انچه درتصویر منتشر شده جدید مشاهده میشود،امکان دارد اینبار داستان برای هابز متفاوت باشد.

0 لایک
ادامه + دانلود

اسکار ۲۰۱۶ – لیست کامل برندگان

اسکار ۲۰۱۶ – لیست کامل برندگان

oscar 2016 اسکار ۲۰۱۶   لیست کامل برندگان

ساعاتی پیش هشتاد و هشتمین مراسم جوایز اسکار هم به پایان رسید. همانطور که گزارش داده‌ایم، فیلم‌های «بازگشته» (The Revenant)، «افشاگر» (Spotlight) و «مد مکس: جاده‌ی خشم» (Mad Max: Fury Road)، مهم‌ترین جوایز اسکار امسال را درو کرده‌اند.

0 لایک
ادامه + دانلود

نامزدهای اسکار هشتادوهشتم چه کسانی/فیلم هایی هستند ؟

نامزدهای اسکار هشتادوهشتم چه کسانی/فیلم هایی هستند ؟

oscars main نامزدهای اسکار هشتادوهشتم چه کسانی/فیلم هایی هستند ؟

تنها یک روز به شروع هشتاد و هشتمین مراسم آکادمی (اسکار) باقی مانده و روز ۲۸ فوریه برابر با یکشنبه نهم اسفند مراسم اسکار ۲۰۱۶ در دالبی تئاتر هالیوود در کالیفرنیا برگزار خواهد شد و جوایز آن در میان بهترین های سینما توزیع خواهد شد. این مراسم با اجرای کریس راک از شبکه ABC پخش خواهد شد.

0 لایک
ادامه + دانلود

باز هم دی کاپریو، لارسون و ایناریتو: برندگان جوایز بفتا معرفی شدند.

British Academy of Film and Television Arts باز هم دی کاپریو، لارسون و ایناریتو: برندگان جوایز بفتا معرفی شدند.

شب گذشته شصت و نهمین مراسم جوایز سینمایی بفتا در سالن اپرای سلطنتی لندن با اجرای استیفن فرای برگزار شد و بهترین های سینما از نگاه آکادمی فیلم بریتانیا معرفی شدند.

بنا به روال جوایز سینمایی سال جاری، لئوناردو دی کاپریو و بری لارسون بار دیگر جوایز بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن را به دست آوردند. بایستی این دو بازیگر که در چند ماه گذشته تمامی جوایز سینمایی در این دو رشته را به دست آورده اند را شانس اول دریافت اسکار در نظر گرفت.

1 لایک
ادامه + دانلود

ساخت ادامه‌ی Training Day در تلوزیون

Training Day ساخت ادامه‌ی Training Day در تلوزیون

بنا بر گزارش پایگاه خبری The Wrap، شبکه تلویزیونی CBS ساخت سریال Training Day بر اساس فیلمی با همین نام به کارگردانی آنتوان فوکوا محصول سال ۲۰۰۱ میلادی را در دستور کار خود قرار داده است. ماجراهای این سریال از ۱۵ سال پس از ماجراهای فیلم آغاز می‌شود و روایت‌گر داستان یک پلیس کمال‌گرا و دورگه‌ی آفریقایی-آمریکایی است که به اسکادران ویژه‌ی LAPD ملحق شده و در آن‌جا با یک کارآگاه سفیدپوست همکار می‌شود.

آنتوان فوکوا قرار است این سریال را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از ویل بیل کارگردانی کند. همچنین فوکوا در کنار جری براک‌هایمر و جاناثان لیتمن تهیه‌کنندگان این اثر تلویزیونی خواهند بود.

0 لایک
ادامه + دانلود

اعلام برندگان بیست‌و‌دومین مراسم جوایز اتحادیه بازیگران

sag awards اعلام برندگان بیست‌و‌دومین مراسم جوایز اتحادیه بازیگران

روز گذشته بیست‌و‌دومین مراسم جوایز اتحادیه بازیگران (Screen Actors Guild Award) برگزار شد و طی آن به بهترین بازیگران در بخش‌های سینمایی و تلویزیونی جایزه‌ی این اتحادیه اهدا شد. نامزدهای این جوایز با نظر ۲۱۰۰ نفر عضو عالی اتحادیه بازیگران هالیوود انتخاب می‌شوند اما انتخاب برنده‌ی این جایزه با رأی تمامی اعضای این اتحادیه که بیش از ۱۶۵ هزار نفر را شامل می‌شود صورت می‌گیرد. همواره تعداد بالای رأی‌دهندگان این اتحادیه موجب شده برندگان جوایز از شانس بسیار بالایی در کسب جایزه‌ی اسکار بهره‌مند باشند.
طی این مراسم لئوناردو دی‌کاپریو و بری لارسون به ترتیب جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن را به دست آوردند. این دو بازیگر که در بیش‌تر جوایز سینمایی امسال از جمله گولدن گلاب و کریتیک چویس موفق به کسب این جایزه شده‌اند بیش‌ترین شانس را برای دریافت جایزه‌ی اسکار در پایان فصل جوایز امسال دارند.

1 لایک
ادامه + دانلود

برندگان Critics Choice Awards اعلام شدند

ccmas برندگان Critics Choice Awards اعلام شدند

روز گذشته برندگان ۲۱امین دوره Critics Choice Awards اعلام شدند.  این مراسم که در ۲۰ سال گذشته در دو بخش سینما و تلوزیون و به صورت جداگانه اجرا میشد، امسال برای اولین بار این دو قسمت را در هم آمیخته و در یک شب برندگان هر دو بخش را معرفی می‌کند.

نامزدها و سپس برندگان این جوایز با رای بیش از دو هزار منتقد فعال در سینما، تلوزیون، رادیو و مجلات مختلف انتخاب میشوند و به همین خاطر، برندگان این جوایز از شانس بالایی در اسکار برخوردار هستند.

0 لایک
ادامه + دانلود

فرار از زندان و ۲۴ جدیدی در راه است

prison break فرار از زندان و ۲۴ جدیدی در راه است

مسئولین شبکه خبر فاکس امروز در کنفرانس خبری خود همگان را شگفت زده کردند؛ان ها دو عنوان بزرگ و اما تقریبا قدیمی خود را بر سر زبان اورده و طی خبری اعلام کردند قصد زنده کردن مجدد این دو سری را دارند . بله خبر چیزی نبود جز سری جدید فرار از زندان و مجموعه معروف ۲۴ .

0 لایک
ادامه + دانلود

نامزدهای اسکار ۲۰۱۶ اعلام شد

oscar 2016 نامزدهای اسکار ۲۰۱۶ اعلام شد

نامزدهای اسکار ۲۰۱۶ لحظاتی پیش اعلام شد و فصل جوایز را وارد داغترین مرحله‌ی خود کرد.

بازگشته از مرگ، جدیدترین اثر سینمایی آلخاندرو ایناریتو با هنرنمایی تام هاردی و لئوناردو دی کاپریو موفق شد با ۱۲ نامزدی، پیشگام اسکار جاری باشد. این فیلم درحالی این موفقیت را کسب کرده بود که سال گذشته ایناریتو با فیلم مرد پرنده‌ای نیز اسکار را به تصاحب خود در آورده بود. این فیلم علاوه بر نامزدی در اکثر رشته‌های فنی، موفق به حضور در بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر مرد برای لئوناردو دی کاپریو و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای تام هاردی نیز شد تا تبدیل به درخشانترین فیلم سال شود.

در رتبه‌ی دوم اما مدمکس : جاده‌ی خشم توانست با نامزدی در ده رشته، خوش بدرخشد. این فیلم نیز با نامزدی در تمامی رشته های فنی، توانست در بخش های کارگردانی و بهترین فیلم نیز حضور پیدا کند.

یکی از غایبان بزرگ مراسم امسال را میتوان ریدلی اسکات و عدم حضورش در بین پنج کارگردان حاضر در بخش بهترین کارگردانی دانست. اسکات که موفق به کسب جایزه گلدن گلوب برای مریخ نشین شده بود را حتی بخت اول پیروزی در این رشته میدانستند اما نامزد نشدنش از غافلگیری های نامزدهای اسکار امسال بود.

استیون اسپیلبرگ و کوئنین تارانتینو نیز از غایبین دیگر بخش برترین کارگردان بودند و آرون سورکین که موفق به کسب جایزه ی گلدن گلوب بهترین فیلمنامه برای فیلم استیو جابز شده بود نیز جزو غایبان اسکار سال ۲۰۱۶ محسوب میشود.

0 لایک
ادامه + دانلود

اعلام برندگان هفتادو سومین مراسم گلدن گلوب

The 73rd Annual Golden Globe news اعلام برندگان هفتادو سومین مراسم گلدن گلوب

شب گذشته هفتاد و سومین مراسم گلدن گلوب در بورلی هیلز کالیفورنیا با اجرای کمدین بریتانیایی “ریکی جرویس” برگزار شد.
این شب سینمایی با درخشش فیلم The Revenant اثر آلخاندرو گونزالز ایناریتو همراه بود که توانست سه جایزه مهم این مراسم در بخش های بهترین فیلم درام، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر مرد در فیلم درام (لئوناردو دی کاپریو) را به دست آورد و خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی اسکار امسال ثابت نماید. فیلم The Martian اثر ریدلی اسکات نیز توانست جایزه بهترین فیلم کمدی و بهترین بازیگر مرد در فیلم کمدی (مت دیمون) را به دست آورد.

1 لایک
ادامه + دانلود
logo-samandehi


تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "مووی 98" محفوظ است . مووی 98 بر روی سرورهای " آسمان هاست "میزبانی می شود و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - گرافیک و طراحی : پارس تمز